Java e 10 e shtatzanise

0 1

Java e 10 e shtatzanise

Nena
I keni ende ato te vjellat e tmerrshme dhe lodhjen e vazhdueshme? Duroni edhe pak! Pas disa javesh do ndiheni me mire. Zakonisht shqetesimet mbarojne ne fund te tremujorit te pare. Tani mund te ndjeni ndonje zhurme brenda teje, jane zorret qe levizin. Mire eshte te peshoheni ne menyre konstante per te mos tejkaluar peshen e duhur.
Bebi
Po notoon!!! Megjithate nuk jeni ende ne gjendje ta dalloni pasi eshte shume i vogel. Gjatesia eshte rreth 3 cm dhe peshon rreth 2 gram. Gishtat e kembeve jane formuar. Syte jane hapur dhe fillojne te shfaqen organet gjenitale. Zona rreth veshit eshte formuar komplet. Gjate ekos mund te dalloni koken dhe trupin e bebit tuaj.
Binjaket
Perpiquni te pushoni sa me shume pasi kjo eshte shume e vlefshme per bebet tende!
Babai
Ndjenjat e tua ndryshojne nga momenti ne moment. Ndonjehere jeni shume i lumtur, ndonjehere i terrorizuar per te ardhmen. Filloni ti kendoni dicka bashke te voglit tuaj dhe mbi te gjitha ndani me bashkeshorten tuaj emocionet e perbashketa.

Lexoni edhe: Java e 11 e shtatzanise


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Java e 7 e shtatzanise

Java e 7 e shtatzanise Nena Fytyra juaj mund te acarohet dhe te mbushet me pucrra. Tani do te ishte mire te filloni kursin e lindjes, i cili do tj’u...

Java e 4 e shtatzanise

Java e 4 e shtatzanise Nena Trupi fillon te ndryshoje. Menstruacionet vonohen. Tashme nese do te beni nje test shtatzanie ka shume mundesi te rezultoje pozitiv! Ju filloni te ndiheni...

Java e 9 e shtatzanise

Nena Krahas te vjellave, lodhjes dhe shume shqetesimeve te tjera tani mund t’ju shtohet edhe gjakderdhja nga hundet ose mund t’ju ndodhe ti keni hundet e zena. Behuni praktike perdorni...

Java e 17 e shtatzanise

Java e 17 e shtatzanise Nena Uterusi ne kete jave ndodhet midis kerthizes dhe kockes pubike. Ne kete jave e ne vazhdim do te djersisni me shume, do te keni...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X