Rreth Nesh

“Per nenat” eshte nje faqe e krijuar nga Invocrown shpkNIPT L61906518Q, me seli ne Tirane (Rruga Nikolla Tupe), per kedo qe eshte ne pritje, ka nje femije ose do te deshironte ta kishte! Eshte portali i femijeve, nenave dhe te gjithe prinderve dhe u vjen ne ndihme duke u bazuar tek te dhenat e eksperteve si dhe mendimeve te nenave duke kerkuar ndihme online.

Ju duhet te keni parasysh se ne nuk pretendojme te zevendesojme aspak mjekun specialist te problemit specifik. Kompetenca e mjekut pediater/gjinekolog e tejkalon keshillen tone. Qe do te thote se nese shikoni se problemi eshte serioz duhet patjeter ti drejtoheni qendres spitalore perkatese.

Pernenat.al permban artikuj te ndryshem mbi shtatzanine, bebet, femijet, semundjet gjate shtatzanise, semundjet e bebeve apo te femijeve tuaj. Ne ofrojme mbeshtetje per perdoruesit e rregjistruar te portalit ne lidhje me probleme te ndryshme qe ata mund te kene duke pergatitur artikuj te personalizuar.

Marredheniet jemi perpjekur t’i bazojme mbi respektin. Ne do te perpiqemi t’ju respektojme ne cdo moment, do t’ju lejojme te shprehni lirisht mendimin tuaj, pakenaqesite tuaja, por gjithmone duke respektuar stafin dhe ndjekesit e portalit Nese ju na falni besimin tuaj nga ne do te merrni shume me teper se keshillat. Ne jemi ne dispozicionin tuaj!

Gjithashtu, lutemi te gjithe bashkepunuesit ku perfshihen edhe te gjitha kompanite bashkepunuese, te marrin masa per kerkesat e tyre promovuese dhe te gjitha kerkesat e tyre t’i bazojne ne legjislacionin shqiptar ne lidhje me promovimin e produkteve te tyre, pasi eshte pergjegjesia e tyre qe te njihen me direktivat perkatese dhe kufizimet perkatese qe produkti apo sherbimi i tyre ose tregun ku operojne ka.

Bashke nuk do te rrisim vetem femije, por dhe prinder te suksesshem!

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X