Pernenat 1 Mars, 2021 54

Test clerblu

Pershendetje ju lutem kush munet me ma than naj mendim kam ba nje test clerblu para 1 jave e me ka dal 2-3 jav e sot mbas nje jave bana 1 tj e me ka dal njesoj a ka naj prb qe nuk ka dal ma shum se jam ne marak se te marten kam viziten ne gjinokolog faleminers.❤


 1. avatar Anonim-134266

  Nena te dashura nese me ndihmoni me rroba per vajzen esht 9 muajshe 👏 do ju lutesha shummm 🤲nese mundeni 👏

 2. avatar Anonim-139473

  Unë jam me burrin tim për 7 vite pa fëmijë, unë dhe burri im provuam gjithçka që ishte e mundur por nuk pati rezultat, derisa takova një mike timen shumë të mirë e cila më tregoi për Dr. Dawn acuna dhe si e ndihmoi ajo, i shpjegova. gjithçka për Dr dawn acuna pasi e kontaktova në Whatsapp, ajo më premtoi të më ndihmonte, më dha disa udhëzime të cilat i bëra të gjitha në mënyrë perfekte, për habinë time mbeta shtatzënë 2 javë pasi ajo më ndihmoi dhe tani kam një fëmijë të bukur tani. faleminderit Dr dawn acuna, kontaktoni me të për një zgjidhje të shpejtë të problemit tuaj,
  *Nëse dëshironi të mbeteni shtatzënë.
  *Nëse doni të ktheni të dashurin tuaj.
  *Nëse dëshironi të kuroni ndonjë sëmundje.
  *Nëse dëshironi fat të mirë në jetën tuaj.
  *Nëse doni të ndaloni abortin dhe të tjerët,
  : email { [email protected]}
  Whatsapp: +2348032246310

 3. Ellen Mean

  Sot është dita më e lumtur e jetës sime, kam provuar të gjitha mjetet e mundshme për të mbetur shtatzënë për më shumë se 8 vjet pasi u martova me burrin tim të dashur, por asgjë nuk funksionoi për mua derisa takova një mike timen shumë të mirë që më drejtoi te Dr dawn acuna. , i shkrova Dr. dawn acuna në Whatsapp dhe i shpjegova situatën time, ajo më dha botët e saj dhe më premtoi të më ndihmonte, bëra gjithçka që më kërkoi, shkova në spital 4 javë pas magjisë dhe doktori tha që jam shtatzënë, kjo solli gëzim në shtëpinë time, më në fund kam fëmijën tim të bukur, tani jam plotësisht një grua e martuar e lumtur, e gjitha falë Dr dawn acuna, kontaktoni atë për çdo lloj zgjidhjeje,
  * Nëse dëshironi të mbeteni shtatzënë.
  * Nëse dëshironi të ndaloni abortin.
  * Nëse doni të ktheni të dashurin tuaj.
  * Nëse dëshironi të keni një shtëpi të lumtur.
  * Nëse dëshironi fat të mirë në çdo aspekt.
  * Nëse keni probleme me vaginën/penisin.
  Ajo do t’ju ndihmojë menjëherë.
  Email: [email protected]
  Whatsapp: +2348032246310

 4. avatar Anonim-200107

  Are you in love with someone and he/she doesn’t reciprocate the gesture, frustrated because of a Break -up then you can use this to attract that lover back into your life. It brings back your ex, and help solve broken marriages. Life is too short to be unhappy. Think about that. You deserve utmost happiness and love, Dr Robbinson restored My marriage

  Note: this is totally harmless and have no side effects

  WhatsApp: +12267705795
  Email: [email protected]

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X