Pernenat 1 Mars, 2021 5685

Ndihme rroba per vajza

Pershendetje nena
Kam nevoje per rroba gocash 2-3 vjece
Faleminderit


 1. avatar Anonim-139473

  Unë jam me burrin tim për 7 vite pa fëmijë, unë dhe burri im provuam gjithçka që ishte e mundur por nuk pati rezultat, derisa takova një mike timen shumë të mirë e cila më tregoi për Dr. Dawn acuna dhe si e ndihmoi ajo, i shpjegova. gjithçka për Dr dawn acuna pasi e kontaktova në Whatsapp, ajo më premtoi të më ndihmonte, më dha disa udhëzime të cilat i bëra të gjitha në mënyrë perfekte, për habinë time mbeta shtatzënë 2 javë pasi ajo më ndihmoi dhe tani kam një fëmijë të bukur tani. faleminderit Dr dawn acuna, kontaktoni me të për një zgjidhje të shpejtë të problemit tuaj,
  *Nëse dëshironi të mbeteni shtatzënë.
  *Nëse doni të ktheni të dashurin tuaj.
  *Nëse dëshironi të kuroni ndonjë sëmundje.
  *Nëse dëshironi fat të mirë në jetën tuaj.
  *Nëse doni të ndaloni abortin dhe të tjerët,
  : email { [email protected]}
  Whatsapp: +2348032246310

 2. avatar Anonim-22337

  Edhe un kam nevoje per rroba vajze 2-3 vjqe

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X