Pernenat 3 Mars, 2021 870

Bonus bebe

Doja te dija per bonusin qe merret ne Shqiperi…
A asht e vertet qe mund ta perfitosh banusin edhe pse fmijen nuk e rregjistron 3 muajt e pare te jetes? Me thanen qe nqs e rregjistron deri ne 1 vit e perfiton bonusin por jo te plote dmth thjesht te heken 50 mij lek te vjetra


 1. avatar Anonim-8685

  Po esht e verte qenese e rregjistron Brenda vitit te femijes i mer dhe pa as nji lek ndales

 2. avatar Anonim-199857

  Pershendetje si behet matja e shtylles kurrizore ne 30 grad smundem me e kuptu

 3. avatar Anonim-200107

  Are you in love with someone and he/she doesn’t reciprocate the gesture, frustrated because of a Break -up then you can use this to attract that lover back into your life. It brings back your ex, and help solve broken marriages. Life is too short to be unhappy. Think about that. You deserve utmost happiness and love, Dr Robbinson restored My marriage

  Note: this is totally harmless and have no side effects

  WhatsApp: +12267705795
  Email: [email protected]

 4. avatar Anonim-200441

  Filloi me keqkuptime të vogla pas të cilave më tha se do të ishte mirë të bëja një pushim, që mendoj se u kthye në një ndarje. Ai nuk më kërkon më. Më trishtoi sepse ishim bashkë që në shkollën e mesme dhe ai ishte dashuria ime e parë dhe e vetme. Kërkova ndihmë në të gjithë internetin dhe pashë kaq shumë njerëz që postonin dëshmi për Dr DAWN, mora kontaktin e tij përmes një prej komenteve dhe fola me të për situatën time dhe ai shpjegoi procesin e pajtimit dhe se si do të më ndihmojë pajtohu me të për tri ditë. Kanë kaluar saktësisht 3 muaj që kur e kontaktova tani dhe gjithçka ishte perfekte dhe më duhej ta postoja këtë sepse ai meriton të gjitha fjalët e duhura për të më ndihmuar.
  Ai është WhatsApp: +2349046229159
  Email: [email protected]

 5. avatar Anonim-200254

  Faleminderit Dr DAWN që më ndihmove të kthej të dashurin tim me magjinë tënde të dashurisë, jam shumë i emocionuar që po jetojmë të lumtur së bashku tani me të vërtetë magjia jote e dashurisë është 100% garanci dhe nuk ka efekte anësore. Shikuesit atje, nëse po kaloni probleme në marrëdhënie, ju këshilloj të kontaktoni Dr DAWN për magjinë e tij të dashurisë. Ju siguroj se magjia e tij e dashurisë mund të rregullojë marrëdhënien e prishur dhe problemin e kotësisë sa hap e mbyll sytë. Këtu është emaili i tij i detajeve: [email protected] ose WhatsApp: +2349046229159

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X