Pernenat 2 Mars, 2021 878

Informacion

Pershendetje!
Ju uroj nje muaj te mbare.
Ne fakt jam pak jashte temes,
Mund te me ndihmoj dikush nese mundet e nr e sekretarise te fakultetit te shkencave sociale ne Tirane ,pasi kam mbaruar masterin dhe per arsye te emigrimit nuk kam mundur te terheq diplomen,dhe nuk e di se cfare dokumenti kerkohet per ta terhequr.
Faleminderit!


  1. avatar Anonim-144133

    Mire

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuNe kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X