loading

Reklamo me ne

Për të gjithë bizneset të cilët janë të interesuar për të reklamuar produktet apo shërbimet e tyre në ambientet virtuale që pernenat.al zotëron, nga portali e deri tek rrjetet tona sociale (Instagram dhe Facebook), të cilat ndiqen dita ditës nga një audiencë shumë specifike siç janë nënat e reja dhe gratë në përgjithësi.

Për çdo kërkesë specifike (Banner reklamues; Artikuj të Sponsorizuar; Postime në rrjete sociale; Statistika apo të dhëna të ndryshme.)  apo thjesht informacion që ju nevojitet në lidhje me fushata të ndryshme që mund t’ju ofrojmë kontaktoni në ledia@pernenat.al

 

pernenat.al një mundësi për të arritur audiencën tuaj të synuar dhe qëllimet tuaja të promovimit. 

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X