loading

A ju ndihmon aspirina të ngeleni shtatzënë?

Një studim i vitit 2017 nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë në SHBA tha se pjelloria e një gruaje mund të rritet duke marrë një dozë të përditshme të aspirinës. Aspirina...

February 13, 2019

A ndihmojnë ilaçet e kollës për të ngelur shtatzanë?

  Edhe pse marrja e ilaçeve të kollës për t'ju ndihmuar të ngeleni shtatzanë duket si një trajtim i thjeshtë dhe i lehtë, ka shumë pak kërkime mjekësore për të...

October 29, 2018

Perdorimi i paracetamolit dhe ibuprofenit ne shtatzani ka efekte negative ne fertilitetin e bebit

Sipas një studimi të ri, marrja e qetësuesve në shtatzani mund të ketë efekte negative në fertilitetin e bebit në të ardhmen gjatë jetës së tij. Sipas studimit marrja e...

April 19, 2018
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X