loading

7 gjerat qe duhet te blini nese prisni te sillni ne jete nje vajze

Veshjet e fëmijës mund të jenë edhe unisex, megjithatë nëse dëshironi që çdo person të kuptojë se në karrocën apo djepin e fëmijës tuaj ndodhet një vajzë nuk duhet të...

October 27, 2016

Marsupi? 5 arsye perse eshte me i mire se karroca

Vendosja e fëmijës në marsup është diçka shumë praktike për nënën ndërsa ajo ëhstë jashtë shtëpisë dhe jo vetëm. Ai mund të jetë madje edhe më praktik se vetë karroca,...

October 22, 2016

Relaksi, per cfare sherben dhe kur mund ta perdorim?

Cfarë është relaksi? Relaksi është një karrike lëkundëse e cila është shumë e rëndësishme dhe shumë e dobishme për rritjen e fëmijës. Kjo është një pajisje shumë e mirë për...

October 19, 2016

Cfare mund te perdorim per skuqjet ne zonen e bebelines?

Irritimi në zonën e bebelinës është një shqetësim që mund të prekë fëmijën tuaj në çdo moment, duke e bërë atë të mos ndihet i qetë për shkak të djegies...

October 12, 2016

Prag dimri, cfare veshjesh i duhen nje te porsalinduri?

Tashmë stina e verës ka përfundur dhe jemi në stinën e vjeshtës. Është pikërisht kjo stinë që do të pasojë dimrin dhe mund të themi se nevoja e veshjeve më...

October 7, 2016

5 arsyet per te mos blere nje karroce ne set (trio)

Ndërsa jeni duke pritur fëmijën tuaj duhet të mendoni se çfarë është vërtet e nevojshme për t’u blerë dhe një prej tyre është seti i karrocës (trio). Është vërtet i...

September 23, 2016

Ja cfare tregojne ekspertet ne lidhje me shampon Johnson&Johnson

Është njohur prej vitesh si shampoja që nuk shkaktonte lot në sytë e fëmijës, por për disa vite shkaktoi shqetësime për shumë nëna për shkak të prezencës së disa substancave...

August 15, 2016

Si te zgjedhim ngrohesin e biberonave

Cfarë është ngrohësi i biberonave dhe për cfarë shërben? Ngrohësi i biberonave është një pajisje e vogël elektroshtëpiake e cila shërben për të ngrohur qumështin e fëmijës, si edhe për...

July 22, 2016
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X