Çifti i lumtur që nuk del kurrë me njëri-tjetrin në mbrëmje, ja pse

0 0

 

Kristen Bell dhe Dax Shepard janë padyshim një çift shumë i zënë. Ata po rrisin dy vajza, po bëjnë shfaqje televizive, filma dhe reklama, por gjithsesi gjetën kohë për të krijuar një hapësirë online për kujdesin e foshnjave.

Ata janë kaq të zënë sa që nuk dalin asnjëherë në darkë, por kjo nuk do të thotë se nuk i japin përparësi martesës së tyre.

“Ne ndoshta kemi pasur nëntë dalje gjatë gjashtë viteve të fundit, nëse jemi të sinqertë”, tha Shepard për një revistë.

Në vend të kësaj, ata qëndrojnë në shtëpi me fëmijët dhe ftojnë njerëz.

“Ne luajmë lojëra dhe fëmijët e shkatërrojnë shtëpinë dhe kjo është vetëm një e diel e këndshme”, thotë Shepard.

Shepard dhe Bell janë të kënaqur me mbrëmjet e tyre, por nuk ju pëlqen që të tjerët i marrin si shembull.

“Kjo nuk është një përrallë e veçantë”, tha Bell.

Shepard është dakord. “Ne jemi dy njerëz që kemi punuar fort, dhe çfarë kemi ne është lehtësisht e arritshme nëse edhe ju punoni shumë me martesën tuaj”.

Për çiftin, investimi në marrëdhënie do të thotë më tepër të ndjekësh terapi, siç kanë bërë vitin e kaluar, sesa të dalësh mbrëmjeve.

Ata nuk mendojnë se janë çift model, por në të vërtetë shërbejnë si shembull për shumë të tjerë.

Lexo edhe: Zenkat ne cift demtojne shendetin


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

Emra mysliman per bebe

Tradicionalisht në komunitetin mysliman, foshnjave u vihet një emër në ditën e shtatë pas lindjes. Kuptimi i emrit është shumë i rëndësishëm. Myslimanët favorizojnë emrat që janë të virtytshëm dhe...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X