Përse është i shëndetshëm kontakti seksual pas lindjes së fëmijëve?

Seksi është thelbësor për dashurinë tuaj kështu që mos lejoni që koha e kaluar në dhomën e gjumit të anashkalohet.  Seksi është i nevojshëm për ju në shumë mënyra. Lërini...

8 Nëntor, 2019

Çelësi për një jetë më të mirë seksuale? Baballarët duhet të ndërrojnë pelenat e fëmijëve

Nëse jeni të shqetësuar për marrëdhëniet seksuale pas lindjes, keni të drejtë. Ka shumë arsye pse çiftet mund të gjenden në një situatë jo të lehtë për sa i përket...

3 Tetor, 2019

Gazrat gjatë seksit, a mund t’i shmangni?

Ndër të gjitha gjërat e sikletshme që mund të ndodhin gjatë seksit, gazrat mund të jenë në krye të listës. Janë të pashmangshme, me të vërtetë. Ekspertët shpjegojnë se pjesa...

7 Gusht, 2019

Seksi pas lindjes së fëmijës, kur dhe si ta bësh atë

Seksi pas lindjes Kur do të jem në gjendje të bëj seks pas lindjes se femijes? Është një nga pyetjet që i frikëson më shumë gratë shtatzëna, por që flitet...

30 Qershor, 2019

Dëshironi shtatzani, a duhet të bëni seks çdo ditë?

A rriten shanset për një shtatzani nëse kryeni marrëdhënie seksuale çdo ditë? Tierney Lorenz, profesoreshë e Institutit Kinsey (SHBA), shpjegon se seksi i shpeshtë do të dërgonte një sinjal të...

24 Qershor, 2019

6 mënyra për ta përmirësuar jetën seksuale pas lindjes së fëmijëve

Prindërimi sjell shumë kënaqësi në jetën e një gruaje, por për të qenë realistë duhet të pranojmë se ka ndikim negativ në jetën seksuale. 6 mënyra për ta përmirësuar jetën...

13 Mars, 2019

Po, është e mundur që të keni një jetë të mirë seksuale pas lindjes së fëmijëve – ja se si

Ne të gjithë e dimë se të qenit nënë sjell shumë gëzime, por jeta seksuale e mirë nuk është një prej tyre. Ndërsa prindërimi me partner mund të jetë përvoja...

25 Shkurt, 2019

Seksi pas lindjes

Sigurisht që edhe kjo është një pyetje që mund t’ja bëni mjekut tuaj pa pasur frikë apo turp. Është diçka tepër natyrale dhe nuk keni arsye pse të stepeni, mund...

22 Janar, 2019
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X