Disa ide te mrekullueshme per ditelindjen e femijes tuaj

Ditëlindja e fëmijës është nje eveniment shumë i rëndësishëm për familjen, sidomos e para. Bebushi ka fituar aftësi të ndryshme, tashmë është më i rritur dhe është në gjendje të...

20 Qershor, 2017

Te organizojme ditelindjen e femijes ne tre hapa

Sigurisht që ditëlindja e parë e fëmijës është një event tepër i rëndësishëm për familjen, si edhe për fëmijën i cili edhe pse duket se nuk kupton në lidhje me...

8 Mars, 2017

Ditelindja e pare, disa ide

Viti i parë është ai që e ka bërë fëmijën të flasë fjalën e parë, të hedhë hapat e parë apo të bëjë zvarritjet e para, të hajë ushqimet e...

12 Shkurt, 2017

Si te argetojme femijet gjate festes se ditelindjes?

Cdo festë i bën të lumtur fëmijët dhe një prej tyre mund të jete edhe ajo e ditëlindjes. Gajtë organizimit të saj ju duhet të përpiqeni të merrni në konsideratë...

19 Shtator, 2016

Festa e ditelindjes? Disa ide per te shpenzuar pak para

Disa nga kujtimet më të bukura të fëmijërisë lidhen pikërisht me festat e ditëlindjeve. Të shohësh disa fotografi të fëmijërisë, dhe sidomos ato që je duke fryrë qirinjtë e tortës...

16 Gusht, 2016

Te zgjedhim animatoret e duhur per festen e ditelindjes

Animatorët janë një alternativë shumë e mirë për të organizuar festën e ditëlindjes së parë të fëmijës, pasi do të dinë si të argëtojnë dhe të tërheqin vëmendjen e fëmijëve...

8 Korrik, 2016

Viti i pare kalon shpejt dhe vjen ditelindja e pare!

“Të gjithë në shtëpi janë shumë të lumtur për ditëlindjen e parë të fëmijës. Duam që festa të jetë e veçantë, por nuk dimë se si ta organizojmë”. Shumë familje...

28 Maj, 2016

Torta e ditelindjes te pare

Torta eshte shume e rendesishme per ditelindjen e femijes. Ajo duhet te jete e pershtatshme per nje femije te vogel. Ajo cfare ju duhet te beni qe ajo te jete...

29 Mars, 2016
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X