loading

Fatma  Haxhialiu: Është fatale kur e keqja e ka rrënjën nga nëna

Gazetarja Fatma Haxhialiu gjithmonë është dalluar si një figurë publike që ngre zërin për ato që i duken fenomene negative në shoqërinë tonë. Jo rrallëherë ajo ka vënë theksin e...

October 20, 2019

Çiljeta: E kam pasur djalin me temperaturë 41, e mbaja me dritë celulari se po i iknin sytë lart/ VIDEO

Mbrëmjen e djeshme, në emsionin "Shiko kush luan", ndër shumë personazhe të tjerë ka qenë e ftuar edhe këngëtarja Çiljeta Xhilaga. Në një pjesë të lojës asaj i kanë dejtuar...

October 20, 2019

Estela Ujka flet për dhunën në familje: Sot i kam falur por…

Blogerja e njohur dhe gjithmonë e buzëqeshur Estela Ujka ka folur në një shfaqje të organizuar nga ORAT, një rrjet për fuqizmin e grave dhe vajzave në Shqipëri, të mbajtur...

October 19, 2019

U bë nënë për herë të parë, Diellza Kolgeci tregon momentet e vështira të shtatzënisë dhe lindjes

Në muajin prill të këtij viti, ish-Missi Diellza Kolgeci u bë nënë për herë të parë në moshën 41-vjeçare. Pasditen e djeshme Diellza ka rrëfyer se vajzën e kanë quajtur...

October 17, 2019

Mesazh nga Tuna: Ja si e mësoj djalin të jetë i dashur me njerëzit/ FOTO

Që prej kohës së shtatzanisë, lindjes së djalit e më tej në çdo etapë të rritjes së tij, për këngëtaren Tuna ka ndryshuar rendi i gjithçkaje dhe prioritetitn absolut e...

October 17, 2019

Feston 45- vjetorin, ja urimi i Aurela Gaçes për veten/ FOTO

Ditën e sotme këngëtarja e madhe e skenës shqiptare Aurela Gaçe feston 45-vjetorin. Në një përvetjor të rëndësishëm siç është ditëlindja e 45- të, ajo ka një urim shumë domethënës...

October 16, 2019

Në ditën e lindjes së Ergi Dinit publikohet bashkëpunimi me Barbanën, i ati: Akoma ka momente që bëhem gati ta marr në telefon

Ditën e sotme, këngëtarja Barbana Dini ka nxjerrë videokplimin e saj më të ri, që është bashkëpunimi i parë dhe i fundit me vëllain e saj të ndjerë, Ergi Dinin....

October 15, 2019

Krenaria më e madhe: Kur më thonë vajza e Perlatit, dedikimi i ndjerë i Aulonës

Aulona Musta është një nënë e përkushtuar, gazetare e suksesshme, bashkëshorte, amvisë, influencer, por pavarësisht gjithë titujve që mban ajo nuk harron të jetë një bijë shembullore. Sot, në ditëlindjen...

October 15, 2019
Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X