Marina dhe Getoari prindër për herë të parë, vjen në jetë Marget

0 0

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para të emrave të prindërve: Marina dhe Getoar.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë çifti, përmes një fotoje në Instagram, ku duken duart e tyre me atë të vogëlushes. “Faleminderit Zotit që na bekoi me një ëngjëll si ti jeta jonë, Marget Selimi” ka shkruar çifti krahas fotos.

 

Gëzimin e madh pë ardhjen në jetë të Marget, e ka shprehur publikisht edhe tezja e saj e vogël, Luana Vjollca.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Anna Gjebrea përfaqëson Shqipërinë në...

Anna Gjebrea vogëlushja e talentuar në muzikë e kërcim, vajza e kantautorit të njohur Ardit Gjebrea, është shpallur fituese e Festivalit të Fëmijëve në RTSH. Ajo do të përfaqësojë vendin...

Si u rikthye kaq shpejt...

Gjashtë muaj më parë, modelja Arbenita Ismajli dhe reperi Fero u bënë prindër për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushen që i vunë emrin Nina. Çifti i showbizit...

Humbën fëmijën e tyre të...

Çifti shumë i njohur dhe i dashur modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë shumë shpej. Modelja pësoi...

“Më risolle besimin”, Dielli i...

Koha ka fluturuar shpejt dhe është bërë një vit që kur Arbana solli në jetë djalin e saj të dytë, që e pagësoi me emrin Diell. Vogëlushi sot mbush një...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X