Humbën fëmijën e tyre të tretë, modelja: Kudo shkoj marr me vete hirin e djalit

0 0

Çifti shumë i njohur dhe i dashur modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend humbën fëmijën e tyre të tretë që prisnin të vinte në jetë shumë shpej. Modelja pësoi hemorragji dhe për këtë arsye ajo nuk mundi të lindte djalin, të cilit i kishin zgjedhur dhe emrin dhe do ta quanin Jack.

Vetë Chrissy e ka ndarë lajmin e trishtë me ndjekësit e saj, duke shprehur gjithë pikëllimin që i kishte kalpluar. Ajo gjithmonë ka folur hapur për këto çështje dhe së fundmi tha në një intervistë se udhëton me hirin e djalit të saj të ndjerë Jack.

“Pavarësisht nëse do të shkojmë me pushime apo diçka tjetër, Luna dhe Miles gjithmonë thonë:

“Mos harroni fëmijën – Jack”. Dhe pastaj më duhet ta paketoj. Dhe më pas kur arrijmë në vendndodhje, ata thonë, ‘O Zot, ai duhet të ketë etje. Kjo mund t’u duket e çmendur njerëzve, por fëmijët e mi vendosin një gotë me ujë pranë një kutie hiri. Dhe atyre u pëlqen shumë. duke qenë pjesë e saj”, tha Chrissy.

Pothuajse një muaj më parë, u bë një vit nga humbja e djalit të tyre.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X