Valbona Selimllari së bashku me fëmijët në ndihmë të të prekurve nga tërmeti, pakot me dhurata

0 0

Ish-misi Valbona Selimllari është një nga figurat më të njohura të ekranit shqiptar dhe një blogere mjaft e ndjekur në rrjetet sociale. Këtë herë ajo është rishfaqur së bashku me dy prej fëmijëve të saj, në ndihmë të të prekurve nga tërmeti. Përmes disa postimeve të njëpasnjëshme në Instagram, Selimllari ndan disa momente nga përgatitja e pakove me dhurata për fëmijët e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit.

“Vivien dhe Kejni ju bashkuan nismës ‘Operacioni Kutia’ në ndihmë të moshatarëve të prekur nga tërmeti”, shkruan Selimllari përkrah videos së publikuar në Instagram.

Lexo më shumë: Urimi i fëmijëve të Valbonës për ditëlindje, ja sa vjeç mbush misi i parë shiptar/ FOTO

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X