loading

Urimi i fëmijëve të Valbonës për ditëlindje, ja sa vjeç mbush misi i parë shiptar/ FOTO

0 0

Misi i parë shiptar, shumë e dashur për publikun, Valbona Selimllari ka festuar sot ditëlindjen. Përveç urimeve nga miqtë e dashamirësit e saj, pjesa më e madhe personazhe të ekranit gjithashtu, urimin më të bukur ajo e ka marrë nga fëmijët.

“Gëzuar ditëlindjen mami më e mirë në botë, dashuri”, kanë shkruar ata në kartolinën e urimit për nënën e tyre.

Por lajmi më i pabesushëm është që bukuroshja Valbona Selimllari ka mbushur 46 vjeçe.

View this post on Instagram

🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

A post shared by Valbona Selimllari (@valbonaselimllari) on

Posted in I pakategorizuar

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Doni që fëmija juaj të...

Duke u shpjeguar fëmijëve përfitimet e ngrënies së ushqimeve të shëndetshme do të rrisni konsumin e tyre. E rëndësishme është të përdoren shprehje që janë më të kuptueshme për ta,...

Pjepër jeshil apo portokalli, cili...

Të dyja këto fruta janë varietete të ndryshme të të njëjtit lloj me disa dallime mes tyre. Përfitimet shëndetësore Edhe pjepri jeshil edhe ai i verdhë përmbajnë shumë vitamina, minerale...

Helmimi i klorit, fëmijët përfundojnë...

Pushimiet e një familjeje morë një kthesë të frikshme për keq, dhe kulmi arriti kur u drejtuan me urgjencë në spital. Nëna e tre fëmijëve, Kathy Hartman ka rrëfyer ngjarjen,...

Bashkëshorti i lumtur ju zgjat...

Shumica e çifteve do të pranonin se lumturia e bashkëshortit të tyre u sjell gëzim në një farë mase, dhe kjo kënaqësi, jo vetëm që mund të sjellë një jetë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X