Trendi i këtij viti për flokët ngjyrë çokollatë/ FOTO

0 0

Nëse dëshironi që këtë vit të qëndroni sërish në nuancat e ngjyrës çokollatë të flokëve, ju sërish mund të eksperimentoni brenda këtyre tonaliteteve, për të mos qenë gjithmonë monotone.

Kombinimi më in i këtij viti për flokët e errët janë fijet ngjyrë lejla, shumë unike dhe aspak të mërzitshme.

floke cokollate me fije lejla

Ju mund të përdorni një ngjyrë vjollcë elektrike, ose edhe një hije shumë të zbehtë, të gjitha tonalitetet e lejlasë janë të lejueshme mbi një bazë të errët çokollatë.

floke me fije lejla te zbehte

Por, duhet të keni kujdes për të trajtuar flokët e sapolyer. Në mënyrë që të ruani ngjyrën tuaj nuk duhet t’i lani shpesh ato, sepse boja do të shkarkojë si dhe duhet të përdorni shampo që ruajnë ngjyrën lejla të flokëve.

Lexo edhe: 12 modele flokesh per vitin 2019


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Emra mysliman per bebe

Tradicionalisht në komunitetin mysliman, foshnjave u vihet një emër në ditën e shtatë pas lindjes. Kuptimi i emrit është shumë i rëndësishëm. Myslimanët favorizojnë emrat që janë të virtytshëm dhe...

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën...

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri në një vit e më tej, nëse është e mundur. Në...

Rritje e numrit të lindjeve...

Tashmë është demonstruar gjerësisht: pandemia Covid-19 ka pasur një sërë pasojash negative indirekte, përveç atyre më të njohura dhe të lidhura ngushtë me infeksionin. Midis tyre, ka gjithashtu një rritje...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X