Sara Hoxha, nënë e dy djemve. Çfarë thotë ajo për sfidën e saj

0 0

Trashëgimtarja e Top Medias dhe blogerja e njohur, Sara Hoxha pak kohë më parë solli në jetë djalin e saj të dytë, Romanin. Blogerja, e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe numëron mijëra ndjekës kurrë nuk nguron të ndajë në postime detaje nga jeta e saj personale dhe familjare. Këtë herë, nëna e dy djemve shkruan krahas një fotoje të adhurueshme vështirësitë e saj si nënë e dy fëmijëve.

“Balancimi i vëmendjes mes dy djemve të mi është provuar të jetë një sfidë e vërtetë por dalëngadalë po mësojmë të jemi një familje me katër pjesëtarë”-shprehet ajo krahas fotos.

Një foto tejet e ëmbël që tregon dashurinë e saj të madhe për djalin e saj të dytë, të cilit i dhuron dhe një puthje.

Lexo më shumë: Sara Hoxha nënë për herë të dytë, emri dhe pesha e bebit/ FOTO

 Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Tragjedi për familjen shqiptare në...

Një dramë ka ndodhur në Pizë, ku një foshnjë dy-mujore humbi jetën. Shkaku i vdekjes së fëmijës ishte airbagu, i cili shpërtheu në momentin e përplasjes mes tri makinave të...

51 mënyra të thjeshta për...

Dita e Shën Valentinit shpesh është e përqendruar në shfaqjen e dashurisë ndaj të gjithëve përreth nesh - miqve, familjes, partnerëve dhe fëmijëve tanë. Ndërsa është e rëndësishme, festa është...

Nuk kam dashur kurrë të...

Më pëlqen ta mendoj veten time si argëtuese dhe relaksuese. Unë jam ajo që i pëlqen të qeshë dhe të kapërcejë vështirësitë në publik. Unë jam ajo që udhëtova vetëm...

“Nuk jam e sigurt si...

Pas largimit të parakohshëm nga jeta të yllit të basketbollit Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeçare  Gianna  dhimbja ka pllakuar familjen e tyre. Pak ditë pas tragjedisë, ka reaguar...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X