Sara Hoxha nënë për herë të dytë, emri dhe pesha e bebit/ FOTO

0 0

Sara Hoxha është bërë dje nënë për herë të dytë, duke sjellë në jetë vogëlushin që i ka vënë emrin Roman. Lajmin e ka bërë të ditur ajo vetë përmes një fotoje në Instagram ku duket me të dy djemtë.

Sara tregon se i biri ka lindur pak përpara kohe, por gëzon shëndet të plotë, peshon 2.9 kilogramë dhe i ka falur shumë lumturi familjes së tyre.

Më herët Sara tha se edhe djali i dytë, ashtu si Londoni do të kishte emrin e një kryeqyteti europian dhe kështu veproi, e quajti atë me emrin Roman.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Nga sot shërbëtor i 3...

Aktori i humorit dhe kryebashkiaku i Kolonjës është bëë sot baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij ka sjellë në jetë vajzën e dytë të çifitt, duke e bërë...

Djali i Olta Gixharit mbushi...

Në datën 22 të muajit të kaluar, aktorja shqiptare Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, të cilit i...

Ja çfarë i bën Ajka...

Kush ka vajza botën ka! Të gjithë prindërit e vajzave e veçanërisht baballarët e kuptojnë këtë lidhje të veçantë, sepse vajzat për nga natyra janë më të përkëdhelura, ledhatohen, bëjnë...

Sakrificat e bamirësisë, Emina Çunmulaj:...

Emina Çunmulaj, modelja shqiptare e pasarelave botërore, është një nga vajzat më të bukura e me të pasura të shoëbizit shqiptar, por edhe atij ndërkombëtar. Por, me gjithë jetën luksoze,...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X