Kombinuar me djalin dhe set fotosh në plazh, si e nis ditën Ingrid Gjoni dhe Paridi

0 0

Këngëtarja Ingrid Gjoni  e ka nisur ditën me një set fotosh me  djalin e saj. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja teksa përqafon fort djalin e saj uron ndjekësit për një ditë sa më të mbarë. Në  fotot e ëmbla  vihet re kombinimi i saj me djalin në ngjyrën gri.

Ingridi është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe herë pas herë publikon foto të saj me djalin, Paridin, i cili është vetëm 7 vjeç.

Lexo më shumë: Ingrid Gjoni: Do të jem një vjehërr e keqe/ VIDEO

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

A duhet të trajtohen dhëmbët...

Të mendosh se dhëmbët e qumështit, si të përkohshëm, nuk duhen mbrojtur është gabim. Jo vetëm që duhen larë me kujdes, por duhet pasur kujdes edhe në rast problemesh. Përndryshe...

Ilaçe të reja për trajtimin...

Gjithnjë e më shumë të rinj po vuajnë nga problemet e astmës, sëmundje që në situata të caktuara vështirëson frymëmarrjen. Deri më tani, trajtimi i astmës tek fëmijët bazohej te...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X