Jeni në pritje të ëmbël? Këto janë emrat e duhur për dhjetorin

0 0

Kërkoni frymëzim për emrin e foshnjës? Shumë prindër ndikohen nga koha e vitit që lindin fëmijët e tyre. Nëse data e duhur është këtë muaj, ju mund të zgjidhni një emër që është frymëzuar nga muaji dhjetor.  Më poshtë keni zgjedhjet tona më të mira për nënat që presin në këtë kohë të vitit.

Klementine dhe Noel janë emrat e parë që na kujtojnë Krishtlindjen. Dhe nëse po kërkoni diçka më të bukur dhe festive Davidi mund të jetë zgjedhje të përshtatshme.

Më poshtë keni listën tonë në mënyrë të plotë.

  1. Klementina

 

  1. David

 

  1. Ember

 

  1. Besimi

 

  1. Ivi

 

  1. Xhek

 

  1. Neva

 

  1. Noel

 

  1. Robin


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Për nënën që nuk i...

"Epo, ai është kaq i vogël!" Këto fjalë më vrasin sa herë që i dëgjoj. Është ndryshe kur e quaj kikirikun tim të vogël, unë jam nëna e tij. Nuk...

Kontakti lëkurë me lëkurë edhe...

Gjatë pandemisë së Covid-19, Shoqëria Italiane e Neonatologjisë (SIN) lëshoi ​​indikacione për të lejuar prindërit në njësitë e kujdesit intensiv neonatal të luanin një rol aktiv në mirëqenien e fëmijës...

Frymezuar nga qumeshti i gjirit!

Frymëzuar nga qumështi i gjirit! Aptamil Pronutra-ADVANCE Për më shumë se 40 vjet, skuadra e përbërë prej më shumë se 500 shkencëtarë dhe ekspertë të NUTRICIAS, ka qënë pioniere e...

Pelena ekologjike PINGO vjen tek...

Shëndeti i fëmijëve ka qenë, është dhe do të jetë, pa dyshim gjëja më e rëndësishme për të gjithë prindërit, por jo vetëm për ta. Duke marrë në konsideratë kërkesat e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X