“Energjikat”, Elita Rudi suprizohet nga partneri i saj. Çfarë bën me djalin?

0 0

Moderatorja Elita Rudi pas angazhimeve të shumta në profesionin që ka është rikthyer në shtëpi, atje ku e pret një surprizë e bukur nga “Energjikat”.

Partneri i saj Gjiko së bashku me djalin Zëri po lozin së bashku dhe si duket kjo atmosferë i ka ngrohur zemrën moderatores.

“Energjikat”, shkruan ajo teksa pagëzon partnerin dhe djalin me këtë emër.

Lexo më shumë:Sheqerka e mamit!”, djali i Elita Rudit mrekullon rrjetin me këtë video


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X