“Sheqerka e mamit!”, djali i Elita Rudit mrekullon rrjetin me këtë video

0 0

Moderatorja e njohur Elita Rudi e cila pak kohë më parë solli në jetë djalin e saj të parë, Zërin, po shijon në maksimum përgatitjet për festat e fundvitit.

Elita, pas setit të fotove familjare ka përqëndruar gjithë vëmendjen e saj te i biri, i cili shfaqet shumë ëngjëllor dhe mjaft i ëmbël nën efektet e videos së publikuar.

Atmosfera festive e vogëlushit shfaqet kudo, ndërsa moderatorja nuk kursen dedikimet e dashurisë.

 

View this post on Instagram

 

Sheqeri i nanes 😇 @rezartashkurta you are not normal 😱 @heracompany_prishtine

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

“Sheqerka e mamit!”-shkruan ajo, në një video që Zëri i saj i vogël të bën jo vetëm për vete, por edhe sjell pranë çdokujt  atmosferën e festave të fundvitit.

Lexo më shumë: Elita Rudi ka një mesazh për të gjithë ata që bezdisen kur ajo i jep gji të birit në publik/ FOTO

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

8 fakte befasuese për motrat...

Ka disa studime që shpjegojnë lidhjen mes motrave e vëllezërve në familje si dhe ndikimin indirekt që kanë ata në formimin dhe të ardhmen e njëri-tjetrit. Vëllezërit e motrat kalojnë...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Covid 19 dhe obeziteti, vëmendje...

Kushdo që mendoi se Covid-19 do të kursente fëmijët e kishte gabim. Virusi jo vetëm që prek edhe më të vegjlit, por në fëmijëri shkakton edhe një sërë efektesh të...

Letra për babagjyshin, nga nëna...

I dashur Babagjysh, Nuk do të kërkoj një kupon për disa rroba të reja ose telefonin e teknologjisë më të fundit. Gjithçka që dua për Krishtlindje është që fëmija im...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X