Chiara Ferragni pushime dimërore me familjen e saj, djali ‘fshihet’ në dollap

0 0

Blogerja Chiara Ferragni është mjaft aktive në rrjetet sociale ku poston herë pas herë foto nga jeta e saj private dhe profesionale. Këtë herë ajo ka publikuar foto nga pushimet dimërore familjare ku së bashku me të ndodhet dhe djali i saj, vogëlushi Leone Lucia.
Vogëlushi si duket i shijon në maksimum momentet me familjen e tij dhe herë pas here gjen rastin të lozë në dhoma të ndryshme të hotelit ku po qëndron .
Në foton e publikuar nga vetë blogerja ai po loz me telefonin e tij në dollapin ku blogerja ka vendosur rrobat e saj. Si duket vogëlushi ka vendosur të fshihet për pak kohë nga nëna e tij.

Lexo më shumë: Djali i blogeres së njohur thyen rrjetin me talentin e tij/ Video


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X