Djali i blogeres së njohur thyen rrjetin me talentin e tij/ Video

0 0

Është vetëm një vjeç, por djali i blogeres së njohur italiane, Chiara Ferragni  ka fituar shumë famë nga rrjetet sociale. Vogëlushi Leone Lucia shfaqet shpeshherë në postimet e nenës së tij.

 

 

 

View this post on Instagram

 

So good at singing 💘

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

Së fundmi ai është bërë pjesë e një videoje të publikuar nga blogerja e njohur ndërsa ai shfaqet duke kërcyer dhe kënduar në të njëjtën kohë në ritmet e muzikës.

Lexo më shumë: Blogerja e njohur gati për festat e fundvitit, djali i saj mahnitet nga atmosfera/ Video


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

8 fakte befasuese për motrat...

Ka disa studime që shpjegojnë lidhjen mes motrave e vëllezërve në familje si dhe ndikimin indirekt që kanë ata në formimin dhe të ardhmen e njëri-tjetrit. Vëllezërit e motrat kalojnë...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Covid 19 dhe obeziteti, vëmendje...

Kushdo që mendoi se Covid-19 do të kursente fëmijët e kishte gabim. Virusi jo vetëm që prek edhe më të vegjlit, por në fëmijëri shkakton edhe një sërë efektesh të...

Letra për babagjyshin, nga nëna...

I dashur Babagjysh, Nuk do të kërkoj një kupon për disa rroba të reja ose telefonin e teknologjisë më të fundit. Gjithçka që dua për Krishtlindje është që fëmija im...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X