Blogerja e njohur gati për festat e fundvitit, djali i saj mahnitet nga atmosfera/ Video

0 0

Blogerja më e përfolur e momentit, Chiara Ferragni e cila numëron dhe mijëra ndjekës në rrjetet sociale ka ndarë një video nga atmosfera brenda shtëpisë së saj.
Si duket blogerja sapo ka përfunduar zbukurimin e shtëpisë për festat e fundvitit. Në video, ajo dhe djali i saj po shijojnë atmosferën e bukur në shtëpi, me dritat dhe zbukurimet kudo. Poshtë pemës ata kanë vendosur dhe mjaft dhurata po ashtu.

 

View this post on Instagram

 

💘

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on


Lexo më shumë: “Arushi Leo”, si e nis ditën një nga blogeret më të njohura. Fotoja e djalit


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X