“Arushi Leo”, si e nis ditën një nga blogeret më të njohura. Fotoja e djalit

0 0

Chiara Ferragni është një nga blogeret më të njohura në botë e cila me stilin e saj të jetesës ka fituar fansa anembanë botës. Një nënë e dedikuar, një femër e bukur dhe mbi të gjitha një njeri që shijon jetën pa patur kompleksin ta ndajë me ndjekësit e saj.

Blogerja Chiara Ferragni, çdo mëngjes kujdeset që të jetë aktive me foto dhe postime nga përditshmëria dhe jeta e saj familjare. Ndërsa sot ajo është ndalur te djali i saj, Leone Lucia i cili duket teksa loz me një ari të bardhë.

“Arushi Leo”-shkruan blogerja krahas fotos të së birit.

 

View this post on Instagram

 

Leo bear 🐻

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

Emra mysliman per bebe

Tradicionalisht në komunitetin mysliman, foshnjave u vihet një emër në ditën e shtatë pas lindjes. Kuptimi i emrit është shumë i rëndësishëm. Myslimanët favorizojnë emrat që janë të virtytshëm dhe...

Qumështi i gjirit ndihmon zemrën...

Dihet prej kohësh që qumështi i gjirit është ushqimi më i mirë për të porsalindurin dhe për fëmijën deri në një vit e më tej, nëse është e mundur. Në...

Rritje e numrit të lindjeve...

Tashmë është demonstruar gjerësisht: pandemia Covid-19 ka pasur një sërë pasojash negative indirekte, përveç atyre më të njohura dhe të lidhura ngushtë me infeksionin. Midis tyre, ka gjithashtu një rritje...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X