Aktorja tregon pse mban bebelinë në shtatzani

0 0

Shay Mitchell ka një zgjidhje të thjeshtë për urinimet e pakontrollueshme gjatë shtatzanisë. Pasi për një kohë i duhej të shkonte në banjo shumë shpesh ajo ka marrë një vendim dhe është krenare të tregojë se tani vesh pelena.

Mitchell në një prononcim në Youtube flet për urinimet e saj të shpeshta një simptomë e shtatzënisë që shumë gra në pritje e përjetojnë shumë shpesh.

Ajo tregoi sesi një natë është ngritur rreth 22 herë për në tualet dhe për këtë aryse vendosi të mbajë më mirë pelena.

Për ta vërtetuar këtë gjë ajo ka zbrhtyer pak pantallonat duke dëshmuar se mbante veshur pelnën, e cila siç tregon, ka ndryshuar tërësisht situatën.

Mitchell nuk është personazhi i parë i famshëm që jep një vështrim në anën jo aq të shkëlqyeshme të shtatzënisë dhe mëmësisë. Shumë artistë të tjerë kanë folur hapur për pjesën problematike të kësaj eksperience.

Mëmësia është e përbërë nga shumë elemente, asnjë prej tyre nuk është i lehtë.

Lexo edhe: Pse disa gra kanë gjakderdhje të madhe pas lindjes?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X