6 karakteristikat qe nje mashkull pelqen tek gruaja e tij

0 0

Do të jenë të paktën 6 karakteristikat që do ta bëjnë një mashkull të jetë edhe më i dashuruar pas gruas që ka në krah. Por cilat janë këto karakteristika?
Aspekti fizik
Këtu nuk e kemi fjalën vetëm për bukurinë. Një aspekt i kuruar do ta bënte një mashkull ta shikonte gruan e tij edhe më sensuale.
Trupi sportiv
Trupi sportiv i një gruaje që është marrë me sport, palestër do të jetë shumë tërheqës për një burrë. Jo vetëm bukuria fizike e një trupi të formuar por edhe ideja e përkujdesjes per veten e ben nje mashkull ta vleresoje me teper.
Beli dhe ijet
Marrëdhënia ije-bel do të jetë një pjesë e trupit që do të tërheqë vëmendjen e burrit. Keni një bel që vjen duke u zgjeruar tek ijet? Kjo do të jetë diçka që do t’i pëlqejë akoma më shumë. Raporti më i mirë është ai 7:10. Si ta masni? Vendosni metrin në zonën më të ngushtë të belit dhe më pas të masni edhe ijet tuaja.
Zëri intensiv
E folura e vendosur, me ton të lartë dhe në të njëjtën kohë intensive, do t’i pëlqejë edhe më tepër bashkëshortit. Megjithatë, përshpëritjet nuk duhet të përjashtohen nga jeta juaj.
Flokët e pastër, të shëndetshëm dhe të kuruar
Flokët janë të ndryshme për cdo grua, megjithatë pastërtia dhe butësia e tyre është individuale. Këto karakteristika të flokëve do ta bëjnë gruan edhe më sensuale në sytë e burrit. Do t’ju këshillonim t’i mbanit sa më shumë lëshuar flokët ndërsa jeni me bashkëshortin apo të dashurin tuaj të zemrës.
Buzëqeshja
Ajo që e çmend një mashkull është të shikojë gruan e tij teksa buzëqesh. Kujdes me higjenën orale!

Lexoni edhe: 25 menyra per tu kujdesur per veten


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

8 fakte befasuese për motrat...

Ka disa studime që shpjegojnë lidhjen mes motrave e vëllezërve në familje si dhe ndikimin indirekt që kanë ata në formimin dhe të ardhmen e njëri-tjetrit. Vëllezërit e motrat kalojnë...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X