“Zoti na bekoi me djalin tonë, gëzim më të madh nuk paska”, çifti i njohur bëhen prindër/ FOTO

0 0

Një nga çiftet më të dashur të showbizit janë bërë prindër për herë të parë. Këngatari Gjiko dhe prezantuesja Elita Rudi janë bekuar ditën e djeshme me djalin e tyre të parë, të cilin e pagëzuan me emrin Zëri.

Lajmin e bukur e ka ndarë Elita me fansat në rrjetet sociale duke postuar edhe një foto të vogëlushit, ku i duket qartë fytyra ëngëllore. Dhe më pas një foto e parë e portretit të tyre familjar, Elita, vogëlushi dhe Gjiko.

“Mbrëmë Zoti na bekoj me djalin tonë Zëri Gjikolli Oh gëzim më të madh në jetë nuk paska”! ka shkruar Elita krah fotove.

zeriii

zerii

zeri

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X