Vogëlushi i Jona Spahiut bëhet “çun i mirë”/ FOTO

0 0

Ditët e saj i mbush me shumë dashuri i biri Raiden dhe këtë e kemi parë përmes postimeve, intervistave dhe vlogut të vetë moderatores Jona Spahiu.

Ditën e sotme ajo ka vendosur që ta bëjë vogëlushin “një djalë të mirë”.

Përmes disa fotove të postuara në Instagramin e saj, Jona tregon të birin shumë të qetë, të buzëqeshur, duke luajtur me një top, të veshur me këmishë e pantallona serioze, e ndoshta për të gjitha këto detaje e ka fjalën Jona kur në përshkrimin e fotos thotë:

“Kur përpiqen të të bëjnë çun të mirë me zor”.

View this post on Instagram

Kur perpiqen te te bejne çun te mire me zor😂

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X