Urimi i Gold AG për ditëlindjen e nënës: Dhurata më e mirë është nipi

0 0

Këngëtari nga Kosova, Gold AG në ditën e Pavarësisë së Shqipërisë, më 28 nëntor është bërë baba për herë të parë.

Bashkëshortja e tij solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Gueril.

Por, edhe dita e djeshme ka qenë shumë e rëndësishme për reperin, pasi nëna e tij ka pasur ditëlindjen. Ai e ka uruar publikisht duke postuar një foto me një shkrim mjaft domethënës për kohën që ata po jetojnë si familje.

“Urime ditëlindjen nënë. Sot dhuratën më të mirë nga ne e ke nipin. Të paqim edhe shumë vite me shëndet e gëzime”, ka shkruar ai.

Gold AG dhe Ermira janë martuar gjatë këtij viti, por nuk organizuan një ceremoni për shkak të situatës së pandemisë COVID-19.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X