Urimi i aktorit turk për ditëlindjen e të birit/ FOTO

0 0

Ditën e djeshme, djali i Almeda Abazit dhe aktorit turk Tolgahan Sayisman ka pasur ditëlindjen e tij të parë.

Megjithëse të gjendur në një situatë të pazakontë dhe të paparashikuar, ata kanë arritur t’i realizojnë një festë vogëlushit të tyre.

Pas urimit të Almedës, ka arhdur edhe urimi i babait të djalit, i cili ka ndarë emocionit e vitit të parë me të birin në jetë.

Ai ka postuar një foto të Efehait dhe një tjetër me Almedën kur ishte ende shtatzanë.

“Kam kaluar vitin më të shepjtë të jetës sime. As nuk e kuptuam kur lindi Efehan dhe kur festuam 1-vjetorin e tij. Falenderoj zotin që arrita këtë ditë. Uroj që zoti im të bekojë të gjithë. Falenderime për të gjithë miqtë tanë afër dhe larg që na uruan me mesazhet e ditëlindjes dhe lutjet e tyre”- shkruan aktori krahas fotove.

Ne urojmë që vogëlushi Efehan të bëhet 100 vjeç dhe të jetojë i lumtur pranë prindërve të tij.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X