Sekreti për një trup si Xhensila Myrtezaj/ VIDEO

0 2

Që pas lindjes së Ajkës e në vazhdim, këngëtaren Xhensila Myrtezaj e kemi parë gjithmonë në formë shumë të mirë fizike. Mesa kemi kuptuar nga postimet e saj të shpeshta, ajo ushtrohet rregullisht e rezultatet nuk kanë si të mungojnë kur je sistematike.

Megjithatë një video e publikuar së fundmi në Instagramin e këngëtares, na bëri të kuptojmë sekretin e vërtetë të formave të saj perfekte.

Xhensila e alternon aktivitetin fizik me vrapin pas së bijës Ajkës, e cila nuk e lejon në asnjë moment të jetë pa lëvizur.

E ku ka më bukur se kudjesi për fëmijën të të kthehet edhe në favorin tënd?


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X