Së shpejti baba për herë të parë, moderatori shqiptar publikon foto me partneren shtatzanë

0 0

Moderatori i njohur i emisionit “Fiks Fare”, Dorian Ramaliu, do të bëhet baba për herë të parë së shpejti. Ai ka ndarë lajmin e bukur përmes një postimi në rrjete sociale. Moderatori, si rrallëherë, ka publikuar një foto me partnere ne tij, e cila duket me barkun e rrumbullakosur.

“Të bekuar nga Zoti dhe më të lumtur se kurrë! Iva Vaqari të dua akoma më shumë”, shkruan Doriani përkrah imazheve me partneren.

Çifti ka disa kohë që janë bashkë në një histori të bukur dashurie, të cilën e kurorëzuan në martesë, ditën e parë të këtij viti.

“01.01.2021 Gëzuar për ne”, shkroi Doriani përkrah fotografisë së unazës së të dashurës së zemrës.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X