Planet e Adrolës për të zgjeruar familjen, ja kur ka ndërmend ta bëjë Troin me motër ose vëlla/ VIDEO

Per here te pare, Adrola Dushi tregon se endrra e saj eshte te kete shume femije, edhe 10 nese do Zoti.
0 0

Modelja Adrola Dushi flet për herë të parë për shtimin e famlijes së saj me shumë fëmijë. Në një intervistë ku ajo rrëfen disa nga gjërat e pathëna për të, Adrola shprehet se kur të jetë më e stabilizuar me jetën e saj, sepse për momentin nuk është, dëshiron të bëjë shumë fëmijë, “Ëndërr e kam. Si skuadër futbolli, ta kem aty: 1, 2, 3, 4, 5, 10 fëmijë dua të kem, dashtë Zoti”, shprehet Adrola. Urojmë t’i plotësohet ëndrra dhe t’i dhurojë Troit shumë motra dhe vëllezër.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X