Nertila Vreto merr letrën e dashurisë nga e bija/ FOTO

0 0

Një shprehje e vjetër e jona thtë se “Kush ka vajza botën ka” dhe nënat që kanë sjellë në jetë vajza e dinë më së miri kuptimin e kësaj shprehjeje.

Të ëmbla, lozonjare, pak lajkatare, ato dinë gjithmonë si të ta marrin zemrën.

Këngëtarja e njohur Nertila Vreto është nënë e një voglusheje dhe herë pas here ndan me publikun kënaqësitë që ajo i fal.

Ditën e sotme, këngëtarja ka publikuar në Instastoryn e saj një letër, të cilën ia shkruajtur e bija me shumë dashuri.

“Mami të kam shumë xhan”

“Të kam dritë”

“Të kam zemër”

“Të kam yll”

janë fjalët e bukura që vogëlushja i ka shkruar me një shkrim fëmijënor në një copë letër nënës së saj.

Me siguri kjo dhe të tjera momente me të bijën e bëjnë Nertilën një nënë të lumtur dhe krenare.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X