Nënë prej pak kohësh, Loredana zbulon personin që i shkrin zemrën

0 0

Këngëtarja Loredana Zefi e cila prej pak ditësh ka marrë në dorëzim vajzën e saj, Hana na prezanton me nënën e saj. Në rrjetin social Instagram Loredana publikon një foto të nënës së saj.

 

Krahas fotos ajo lë edhe një  zemër për nënën e saj. Si duket  Loredana  pavarësisht se është vetë nënë gjithmonë ka nevojë për këshillat e mamasë saj.

 

Lexo më shumë: Pavarësisht ndarjes, kur bëhet fjalë për Hanën Mozzik dhe Loredana janë gjithmonë bashkë/ FOTO


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X