Pavarësisht ndarjes, kur bëhet fjalë për Hanën Mozzik dhe Loredana janë gjithmonë bashkë/ FOTO

0 0

Edhe pse janë prej disa muajsh të ndarë, Loredana dhe Mozzik, kanë treguar se dinë të jenë prindër të mirë, pavarësisht nëse janë çift apo jo me njëri-tjetrin. Një gjest i fudnit ka treguar se ata vazhdojnë të ruajnë një marrëdhënie të shëndetshme, në mënyrë që vogëlushes së tyre Hanës të mos i mungoja dashuria e asnjërit prej prindërve.

Mozzik ka publikuar një foto në Instagramin e tij, ku duket duke folur në Facetime dhe në anën tjetër të ekranit është vajza e tij duke fjetur gjumë.

“Jetë” shkruan ai në foton e ëmbël me të bijën.

Mozzik, Hana, Loredana


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X