Nëna, nuk jeni vetëm! Rezarta Shkurta paska problemin që kemi të gjitha me fëmijët

0 0

Për shumë nëna të reja, problemet me ushqyerjen e fëmijës janë të pafundme, por duhet ta dini se ju nuk jeni të vetmet.

Një pjesë e madhe e nënave e vuajnë mungesën e oreksit të fëmijëve të tyre, dhe këtu nuk përjashtohen as personazhet e famshëm.

Një ndër to është edhe këngëtarja Rezarta Shkurta, e cila prej kohësh është tërhequr nga muzika dhe i është përkushtuar mëmësisë por edhe biznesit.

Ajo ka treguar së fundmi në një postim në Insta Story se e bija edhe pse tashmë 6 vjeçe nuk ha një vakt pa ju lutur, ndërsa pyet nëse është e vetmja nënë që I ndodh kështu.

‘Një pyetje për mamat me fëmijë të rritur: Kur do vij dita që hera mund të ha një vakt pa i thënë.. Ha Hera, kaloje Hera te barku, Hera të lutem haaaa’, shkruan këngëtarja.

Po fëmijët tuaj bëjnë naze për ushqimin? Na tregoni më shumë në komentet poshtë linkut 🙂


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X