“Mami, po du m’u shtri këtu”, shihni videot e Rennesë në borë

0 0

Flokët e para të dëborës kanë mbuluar Prishtinën dhe shumë prej personazheve të njohur që jetojnë atje, kanë ndarë me ndjekësit e tyre pamjen e bardhë të mrekullueshme.

Pas fototve të familjes së Elita Rudit, vogëlushja Renne e Nora Istrefit, do t’ju bëjë ta doni edhe më shumë borën.

Ajo shfaqet në videot e këngëtares duke luajtur përpara shtëpisë, ndërsa një moment nuk e mban dot gëzimin dhe dëshirën për t’u shtrirë në borë.

“Po du m’u shtri këtu”, – thotë vogëlushja, ndërsa Nora e filmon dhe dëgjohet duke qeshur. Me siguri Renne ia zbukuron jetën çdo ditë.Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Futbollisti shqiptar bëhet baba për...

Futbollisti shumë i dashur i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka është bërë baba për herë të pare mbrëmjen e djeshme. Bashkëshortja e tij, Arbnora solli në jetë një djalë, të cilit...

E ëma feston ditëlindjen, Sara...

Dita e sotme është shumë e veçantë për familjen Hoxha, pasi nëna e vajzave të famshme Lori e Sara, Vjollca Hoxha ka ditëlindjen. Sara ka zgjedhur një foto të nënës...

Vesa Luma leksione këndimi me...

Gjëja më e mirë që mund të bëjmë këto ditë izolimi është të kryejmë me familjarët aktivitete që na afrojmë me njëri-tjetrin por edhe na largojnë mendjen nga kjo e...

Bashkëshortja e Gaz Pajës na...

Aktori i njohur i Portokallisë, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira, tetorin e vitit që lamë pas u bënë prindër të një djali që i vunë emrin Dard. Gjatë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X