“Kush është miu më i mirë në botë?”, videoja e Adrola Dushit me djalin të ëmbëlson

0 0

Ish-misi, Adrola Dushi e cila provoi së fundmi dhe eksperiencën si moderatore e “Këngës Magjike” i është rikthyer misionit të saj si nënë. E larguar prej kohësh nga rrjetet sociale Adrola i është rikthyer përkujdesjeve për djalin e saj Troin. Në një video të publikuar nga vetë ish-misi në Instagram dëgjohet një bashkëbisedim i ndjerë i saj me djalin e saj.

 

View this post on Instagram

 

Kemi Zotin me vete o drite!!

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

a

Adrola Dushi-Më trego pak se kush është miu më i mirë në botë?

Djali-Unë!

Adrola Dushi-Kush, ti miu më i mirë në botë? Po unë kush jam? Mami i miut?

 Djali-Ehe…

 Adrola Dushi-Më e mira në botë edhe unë? Hë!!

Lexo më shumë: Adrola i drejton fjalët më të bukura Troit: O Zot rrite/ VIDEO


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Kur ke një fëmijë në...

Nëse ti ke një fëmijë Ujor, ja cfarë duhet të dish..: UJORI (21 janar - 19 shkurt) Ky fëmijë do të jetë gjithmonë origjinal. Ai është një novator i lindur...

A duhet të trajtohen dhëmbët...

Të mendosh se dhëmbët e qumështit, si të përkohshëm, nuk duhen mbrojtur është gabim. Jo vetëm që duhen larë me kujdes, por duhet pasur kujdes edhe në rast problemesh. Përndryshe...

Ilaçe të reja për trajtimin...

Gjithnjë e më shumë të rinj po vuajnë nga problemet e astmës, sëmundje që në situata të caktuara vështirëson frymëmarrjen. Deri më tani, trajtimi i astmës tek fëmijët bazohej te...

Kukulla për fëmijë, 6 sugjerime...

Më poshtë kemi përgatitur një listë me gjashtë flimat vizatimorë më të përshtatshëm e të bukur për t'i parë fëmijët tuaj gjatë periudhave të festave e pse jo edhe natën...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X