Kritikojnë modelen me ngjyrë për barkun e zi: Ndërkohë që ju më shani unë po krijoj jetë brenda trupit tim

0 1

Modelja Porsche Thomas, e cila së fundmi lindi binjakë, postoi fotografinë më të mrekullueshme të barkut me bikini, në Instagram teksa pushonte në pishinë, ende 35 javëshe shtatzanë.

“Mbetën vetëm dy javë për mua dhe këta djem para se të bëjnë debutimin e tyre. Çfarë çmendurie e ngazëllimi dhe sa shumë nervoze”.

Por për fat të keq, nuk kaloi shumë kohë kur një lumë kritikash negative në komente treguan se ngacmojnë modelen nënë për ngjyrën e barkut të saj.

“Kurrë nuk kam parë një grua kaq të zezë”, shkroi dikush.

“Pse barku yt është kaq i errët”, pyeti një tjetër.

Dhe nga një e tretë: “Unë e di dhe kam njerëz të zinj në familjen time dhe ato kanë mbetur shtatzanë, por barku i tyre kurrë nuk është dukur i tillë”.

Çfarë?! Pse kaq shumë urrejtje? Dhe këto ishin komentet e turpshme. Të tjerët vazhdonin me pasthirrma, përcaktime si “e pështirë”, “sa keq dukesh”, etj.

“Ndërsa disa prej jush kanë qenë në komentet e mia duke kritikuar ngjyrën e errët të barkut tim dhe mua, në një kohë që duhet të ishte festive, unë kam qenë duke shijuar jetën, duke rritur këto dy krijesa, duke bërë dy mrekulli dhe shpresoj të nxihem edhe më shumë”, – ka qenë reagimi mbresëlënës i nënës në pritje, që u ka mbyllur gojën gjithë kometuesëve keqdashës.

Lexo edhe: 5 keshilla per te nxitur levizjet e femijes ne barkun e nenes


  1. AffiliateLabz

    Great content! Super high-quality! Keep it up! 🙂

Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

E mbijetuara nga kanceri i...

"Mua më duan, jam e fortë, jam e lumtur dhe jam pa kancer". Këto janë fjalët që Donna i përsëriti vetes vazhdimisht ndërsa luftoi për jetën e saj pas një...

Historia e mahnitshme e lindjes...

Histori e mahnitshme. Historia jonë e lindjes! Trupi i njeriut është vërtet një gjë e mahnitshme. Në datën 8.5.2017 rreth orës 10 të mëngjesit fillova të kisha kontraktime. Unë isha...

E njëjta infermiere që u...

Inkubatori mund të jetë një vend me të vërtetë i vështirë për prindërit e rinj. Shpesh anëtarët e stafit përpiqen ta bëjnë atë sa më të dashur të jetë e...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X