Kjo foto i tregoi të gjitha për djalin e Olta Gixharit

0 0

Prej nëntë muajsh, aktorja shqiptare Olta Gixhari po përjeton lumturinë e saj më të madhe, atë të të bërit nënë. Në muajin gusht të vitit që lamë pas, ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë, djalin që i vuri emrin Amar.

Koha ka kaluar, Amari është rritur dhe tashmë është bërë një dajlë mjaft i shkathët.

Olta ka publikuar në Instagramin e saj një foto interneti ku duket një vogëlush i kapur pas rafteve të kuzhinës, që nënkupton një fëmijë mjaft të shkathët e aktiv.

“Kështu është edhe Amar tip i qetë”, ka shkruar Olta me nota humori përkrah fotos.

Më herët aktorja Olta Gixhari ka treguar se Amari ishte një fëmijë i dëshiruar dhe shtatzania ka qenë një periudhë që ka kalaur lehtë.

Aktorja ka shprehur gjithashtu dëshirën që në të ardhmen ta bëjë Amarin me një motër, që t’i ngjajë asaj.

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X