“Këta zihen përditë për mua”, moderatorja zbulon sherrin mes djalit dhe babait të saj

0 0

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu  një blogere mjaft e ndjekur në rrjetet sociale publikon shpesh foto nga jeta e saj private dhe sidomos momentet që kalon me të birin. Në foton e fundit të publikuar nga moderatorja djali i saj po përqafon gjyshin (babain e Fatmes) dhe në shkrimin poshtë fotos zbulon çfarë ndodh zakonisht në familjen e saj. Në rrëfimin e shkurtër të Fatmës ajo shprehet se është molla e sherri dhe arsyeja pse djali i saj ‘zihet’ me babain”.

“Keta te dy zihen perdite kush me ka i pari.
Gjyshi thote; – E kam une njehere Fatmen, se eshte cupa ime.
Kian me te bertitura: -Eshte mami im, pastaj e ke ti.
Kian pastaj behet skuader me nenen dhe ja merr gjyshit gjithe gocat e shtepisë”-shkruan Fatma.

Lexo më shumë: Nënës i rritet zemra dhe dashuria kur bën fëmijë, dedikimi prekës i Fatma Haxhialiut


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Fëmijë i vetëm “më mirë”...

Jo rrallë ndodh që prindërit me një fëmijë (aq më tepër kur ky fëmijë i ka mbushur 3-4 vjeç) të përballen me pyetjen se kur do ta bëjnë fëmijën tjetër....

Dashamirëse sikur të ishte vajza...

Dita e sotme ka qenë e mbushur me emocion jo vetëm për nxënësit që i rikthehen shkollave dhe ata që shkojnë për herë të parë, por edhe për prindërit e...

Mesazh për vjehrrën time, që...

Për vjehrrën time të mrekullueshme, Ta kam thënë më parë dhe do ta them sërish: Kam pasur vërtet fat që je vjehrra ime. E konsideroj veten me shumë fat që...

Grindjet me familjarët dëmtojnë shëndetin...

Marrëdhëniet e tensionuara me anëtarët e afërt të familjes, siç janë motrat dhe prindërit, janë më të dëmshme sesa mosmarrëveshjet me partnerin tuaj. Grindjet e shumt në familje nuk janë...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X