Kastro Zizo ndan emocionet e lindjes së djalit Dante/ VIDEO

0 0

Personazhi i njohur publik si këngëtar e moderator, Katsro Zizo ka qenë i ftuar dje në një nga rubrikat e programit “E diell”, ku është rrëfyer për jetën e tij personale e familjare. Ndër të tjera, ai ka folur për të birin Dante, i cili ka vetëm pak ditë që ka lindur.

Kastro rrëfeu se gjatë ardhjes në jetë të Dantes ka kaluar 90 minuta plot emocion dhe ankth, por momenti kur mund ta merrte në krahë dhe ta puthte në ballë ishte ndjesia më e madhe në botë për të.

Ai ka folur edhe për të tjera detaje shumë private, ku ka thënë se di shumë mirë të lajë një fëmijë aq të vogël dhe se tregon kujdes maksimal për djalin e tij të porsalindur.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X