Ja çfarë heq Blerina Bombaj për t’ju bërë një foto fëmijëve/ VIDEO

0 0

Me siguri të gjitha nënat kanë një dëshirë të papërmbajtshme për të fotografuar fëmijët e tyre, me qëllim që të përjetësojnë në kujtesën e tyre momentet që duket se kalojnë sa hap e mbyll sytë dhe krejt papritur të vegjlit tanë bëhen zonjusha e zotërinj.

Por, ata jo gjithmonë pranojnë të pozojnë për objetivin e mamit dhe të babit dhe mesa duket kjo situatë vështirësohet sa më shumë që ata rriten.

Kështu ndodh edhe me fëmijët e dietolooges Blerina Bombaj dhe ajo ka ndarë një video shumë të këndshme me miqtë e saj në Instagram.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X