Ja çfarë bën Amara më mirë se Aulona / VIDEO

0 0

E diela është e familjes!

Sigurisht ky rregull i artë vlen edhe për Aulona Mustën, e cila është një grua shumë e ngarkuar për shkak të angazhimeve të saj profesionale e personale.

Dhe dita e diel e pushimit, nuk mund të kalohet ndryshe përveçse me familjen.

Këtë mesditë ajo ka publikuar dy video të sajat me Amarën e vogël, e cila duket shumë e lumtur duke kënduar.

Mbi të gjitha, bukuroshja Amara këndon në gjuhën angleze në mënyrë perfekte. Vështirësia rritet në këngën e dytë e cila është e gjinisë rap, e megjithatë, Amara ia del ta performojë me shumë sukses.

Me shaka, mami Aulona shkruan se tashmë Amara është e zonja të rrepojë edhe më mirë se e ëma.

Amara kendon (1)

https://www.instagram.com/stories/aulonamusta/

 

 


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

Lajm i trishtuar për aktoren...

Lajm i trishtuar për aktoren e mirënjohur të humorit në Shqipëri, e cila nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale ka ndarë me ndjekësit e saj këto emocione trishtimi: Të dy...

Dafina Zeqiri dhuron paratë e...

Në këtë prag fundviti, këngëtarja Dafina Zeqiri ka mbajtur një premtim të bërë kohë më parë. Të gjitha paratë e fituara nga shitja e albumit të saj, "Dafinë Moj", kanë...

I mallkojnë fëmijët në Instagram,...

Gjuha e urrejtjes, sidomos në rrjetet sociale, përhapet me një shpejtësi e lehtësi të jashtëzakonshme. Kushdo, pas një tastiere apo ekrani të një pajisjeje inteligjente, mund të shprehë mendimi ne...

Marina dhe Getoari prindër për...

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë bërë prindër për herë të parë. Ditën e djeshme, moderatorja solli në jetë vogëlushen Marget. Emri i saj është bashkim i gërmave të para...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X