Historia personale 7

0 0

Historia ime e dashurisë, falë së cilës ngela shtatëzanë nis kështu: Edhe pse jam akoma një vajzë e vogel 19 vjec, kur isha 16 vjec njof një djalë në facebook dhe duke folur për një farë kohe biem në dashuri me njëri-tjetrin, dhe vendosëm të lidheshim bashkë, dhe të krijonim një familje së bashku. I tregoj familjes time, por ato nuk pranuan, më thanë jo. Hiq dorë nga ai djalë, je akoma e vogël, por unë nuk hiqja dot dorë sepse e doja shumë atë person. Dhe kështu kalonin ditet i thosha familjes cdo ditë por më kot, sa vendosa të ikja nga shtëpia. Natën erdhi më morri vetë djali që dashuroja dhe më coi tek shtepia e tij në Berat. Pastaj u shpërngulëm në Tiranë dhe unë ngela shtatëzanë, jam 4 muajshe shtatëzanë, dhe pres me padurim ardhjen në jetë të fëmijës tim. Uroj që cdo femër apo grua mos të ngelet pa femijë, pasi fëmija është arsyeja e cdo cifti. Kjo ishte historia ime uroj të peëlqehet.


Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar IdentifikohuMateriale te ngjashme

A keni raste te familjarëve...

Nëse ti ose të afërmit e tu jeni prekur nga kanceri i trashëguar, mund të pyesni veten se si mund ta përdorni këto njohuri në të ardhmen dhe të jeni...

Për ty mike që je...

E di… Ndiej padrejtësi tani që po shkruaj për ty. Ndihem fajtore sepse jam një nga gratë me fat. Çdo fjalë që shkruaj më thumbon... Sepse e di. E di...

9 mënyra si t’i tregoj...

Të zbulosh se je shtatzënë është një nga momentet më të rëndësishme të jetës. Është lajmi më i madh i jetës suaj, lajmi që mezi prisni t'i ndani me partnerin...

Shkon në spital me temperaturë...

Mëngjësi i sotëm ka ardhur me një lajm të trishtë për një familje në Elbasan dhe tronditës për gjithë qytetarët. Një vogëlushe 3-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin rajonal të...

Ne kemi reklame ju lutem caktivizoni adblock ne menyre qe te navigoni lehtesisht.
Faleminderit!

A keni një llogari? Identifikohu


Regjistrohu


X

Ndrysho fjalkalimin


X